• - 5,62
Louis Widmer Nutriderm Pigmacare® Nachtcrème ongeparfumeerd 50 ml
  • Louis Widmer Nutriderm Pigmacare® Nachtcrème ongeparfumeerd 50 ml

Nutriderm Pigmacare Nachtcrème ongeparfumeerd

Widmer
 37,50
 31,88  5,62 korting
Inclusief belasting
Aantal
Laatste items in voorraad

Winkelvoorraad

  • check_circle Online Verkrijgbaar
  • check_circle Capelle aan den IJssel
    Koperwiek 37, Capelle aan den IJssel | 010-4505226
  • remove_circle Hellevoetsluis
    Struytse Hoeck 348, Hellevoetsluis | 0181-325086
  • remove_circle Middelharnis
    Westdijk 54, Middelharnis | 0187-484159
  • check_circle Oud-Beijerland
    Veillingpassage 7, Oud-Beijerland | 0186-640889
  • remove_circle Spijkenisse
    Kaaistraat 10, Spijkenisse | 0181-615115
Wilt u er zeker van zijn dat het product er is?
Bestel dan online en kom uw bestelling in de winkel ophalen.
Reviews (0)

Louis Widmer Nutriderm Pigmacare® Nachtcrème - ongeparfumeerd vermindert en voorkomt doeltreffend pigmentvlekken bij vier weken regelmatig gebruik. Stimuleert 's nachts de celregeneratie en de celvernieuwing. Egaliseert de huidstructuur en teint van alle huidtypes. Verfijnt de huid en zorgt voor een egale teint. Hydrateert en voedt.

Geschikt voor elk huidtype.

Werking
• Maakt hyperpigmentatie zichtbaar lichter.
• Alfa-arbutine is een doeltreffend actief bestanddeel dat zorgt voor een egale teint doordat het de huid doeltreffend lichter maakt en hyperpigmentatie vermindert.
• Niacinamide (vitamine B3) egaliseert pigmentstoornissen, maakt de teint lichter, vermindert rimpels en zorgt ervoor dat de huid zich sneller vernieuwt.
• Het bijzonder doeltreffende biostimulatorencomplex hydrateert de huid intensief in de diepere huidlagen en stimuleert de natuurlijke anti-ageing-functies van de huid. Het stimuleert de celactiviteit en de regeneratie van de huid en ondersteunt de celvernieuwing en de collageensynthese.
• Vitamine E beschermt tegen vrije radicalen.
• Panthenol verzacht de geïrriteerde huid en zorgt ervoor dat de huid beter vocht kan vasthouden.

Gebruik
Breng de nachtcrème 's avonds op een goed gereinigde huid aan. Vermijd hierbij de oogomtrek. Voor een doeltreffende nachtverzorging raden we aan om vooraf het Nutriderm Pigmacare® Serum en de Proderm Oogomtrekcrème aan te brengen. Gebruik overdag een huidverzorgingsproduct met een hoge tot heel hoge UV-bescherming. Voor de beste resultaten is de Nutriderm Pigmacare® Dagcrème UV 50+ ideaal.

Ingrediënten
Aqua, Ethylhexyl Stearate, Cetearyl Isononanoate, Niacinamide, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Alpha-Arbutin, Propylene Glycol, Sorbitol, Collagen Amino Acids, Polyglycerin-10, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Cetyl Alcohol, C15-19 Alkane, Silica, Sodium Polyacrylate, Sodium Stearoyl Glutamate, Acrylamide/Sodium Acryloyldimethyltaurate Copolymer, Polyglyceryl-10 Laurate, Sorbitan Oleate, Sodium Polyphosphate, Pantolactone, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin. (FVN101119.0003)



Fabrikant
Louis Widmer NL
Weide 6
4206 CJ Gorinchem

Widmer
7611480011696

Datasheet

Inhoud
50 ml

Specifieke referenties

ean13
7611480011696
Nieuw

Winkelvoorraad

  • check_circle Online Verkrijgbaar
  • check_circle Capelle aan den IJssel
    Koperwiek 37, Capelle aan den IJssel | 010-4505226
  • remove_circle Hellevoetsluis
    Struytse Hoeck 348, Hellevoetsluis | 0181-325086
  • remove_circle Middelharnis
    Westdijk 54, Middelharnis | 0187-484159
  • check_circle Oud-Beijerland
    Veillingpassage 7, Oud-Beijerland | 0186-640889
  • remove_circle Spijkenisse
    Kaaistraat 10, Spijkenisse | 0181-615115
Wilt u er zeker van zijn dat het product er is?
Bestel dan online en kom uw bestelling in de winkel ophalen.

Winkelen bij de Goudsbloem

• Gratis verzending NL vanaf €50,-
• Verzending 2-3 werkdagen
• Retour binnen 14 dagen
• Lid van thuiswinkel waarborg