

Zoek op merk, product, trefwoord, artikelnummer of EAN nr.
Uw beoordelingswaardering kan niet worden verzonden
Rapporteer reactie
Melding verzonden
Uw opmerking kan niet worden verzonden
Schrijf uw recensie
Beoordeling verstuurd
Uw beoordeling kan niet worden verzonden
Aroma Vera Himalaya Zoutlamp 2-3 kg
De zoutlamp is gemaakt van Himalaya zoutkristallen, gemaakt in Pakistan. De heilzame werking van zoutkristallen wordt versterkt door het zout te verhitten. Zout trekt van nature vocht aan uit de lucht en door het zout te verhitten wordt dit direct afgegeven, op deze manier regelt de lamp de luchtvochtigheid in de kamer en zorgt voor een zoute lucht in huis.
Voordelen Himalaya Zoutlamp
- Kan slaap- en concentratieproblemen verlichten
- Neutraliseert de elektrosmog die wordt gevormd in de buurt van elektrische apparaten (computer, tv, enz.)
- Het heeft een gunstig effect op allergische en astmatische ziekten
- Helpt de effectiviteit van ontspanningsoefeningen.
Naast de gunstige effecten zijn Himalaya zoutlampen door hun vorm en kleur een zeer mooie decoratie van ons huis.
Himalaya zoutlampen kunnen voor elke gelegenheid als cadeau worden gegeven. Zoutlampen kunnen alleen binnenshuis worden gebruikt en moeten worden beschermd tegen vocht. In de herfst en winter of wanneer het weer regenachtiger is en de luchtvochtigheid in huis toeneemt, kunnen er waterlekken ontstaan. Dit betekent niet dat de lamp aan het smelten is, maar het is een teken dat de lamp geen water meer kan vasthouden van het vocht dat uit de ruimte wordt opgenomen. Het is aan te raden de lamp met een droge doek af te vegen en aan te steken zodat deze kan drogen en de luchtvochtigheid in huis helpt reguleren.
Gebruik
Zet de zoutkristal niet op een vochtige plek in uw huis en neem de zoutlamp af met een licht vochtige doek gebruiken om het stof te verwijderen!
Waarschuwingen
In de herfst en winter of wanneer het weer regenachtiger is en de luchtvochtigheid in huis toeneemt, kunnen er waterlekken ontstaan. Dit betekent niet dat de lamp aan het smelten is, maar het is een teken dat de lamp geen water meer kan vasthouden van het vocht dat uit de ruimte wordt opgenomen. Het is aan te raden de lamp met een droge doek af te vegen en aan te steken zodat deze kan drogen en de luchtvochtigheid in huis helpt reguleren. In de herfst en winter kunnen we de lampen uit voorzorg in een bak zetten die eventuele lekkage tegenhoudt en zo beschermen we ook de meubels. Het is aan te raden de lampen regelmatig aan te zetten, dit verlengt de levensduur en we kunnen langer genieten van de weldadige effecten. Lampen worden heel weinig in de tijd verbruikt, maar lampen die door vocht zeer zelden worden gebruikt, kunnen in korte tijd vergaan.
Veiligheidsrisico voor huisdieren
Plaats de lamp op een plek die niet toegankelijk is voor huisdieren. Huisdieren kunnen likken aan de steen. Overmatige zoutinname kan leiden tot ernstige gezondheidsproblemen.
Fabrikant
Nature's House
Lokhorstweg 28
3851 SE Ermelo
Datasheet
Specifieke referenties
Aroma Vera - Himalaya Zoutlamp 2-3 kg - 1 stuk